slogan_ua2

Рецензування звітів з оцінки

Рецензування звіту про оцінку майна полягає в його критичному розгляді та наданні висновків щодо їх повноти, правильності виконання та відповідності застосованих процедур оцінки майна вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, в порядку, визначеному Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльності в Україні »та іншими нормативно-правовими актами з оцінки майна.

Рецензування звіту про оцінку майна здійснюється на вимогу особи, яка використовує оцінку майна та її результати для прийняття рішень, у тому числі на вимогу замовників оцінки майна, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, судів та інших осіб, які мають зацікавленість в неупередженому критичному розгляді оцінки майна, а також за власною ініціативою суб’єкта оціночної діяльності.

Згідно зі ст. 13 ЗУ «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», рецензування звіту про оцінку майна може виконувати оцінювач, який має не менше ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна.

У складі фахівців «Європейського центру консалтингу та оцінки» присутні оцінювачі з великим досвідом практичної діяльності у сфері оцінки, що дозволяє їм також проводити рецензування звітів з оцінки.