slogan_ua2

Історія

17.08.2006

З метою підтримки бізнесу в Україні створена консалтингова компанія – товариство з обмеженою відповідальністю «Європейський центр консалтингу та оцінки» (ТОВ »ЄЦКО»).

Фахівці ТОВ «Європейський центр консалтингу та оцінки» працюють на ринку консалтингових послуг, в т.ч. оціночних, з 1995 року. Кваліфікований склад фахівців був сформований у відділі «Оцінки майна та майнових прав» ТОВ «Міжнародний Бізнес Центр» і його дочірнього підприємства «Лекс», які працювали на ринку оціночних послуг з 1995 року. У серпні 2006 року фахівці вищезазначених фірм були об’єднані в окрему юридичну особу ТОВ «Європейський центр консалтингу та оцінки».

07.10.2004

Провідний оцінювач компанії Зайцева Валерія успішно склала іспит і отримала сертифікат Європейської групи асоціацій оцінювачів (TEGoVA) за спеціалізацією «Сертифікований оцінювач нерухомості», підтвердивши знання Європейських стандартів оцінки.

22.10.2007

Було створено дочірнє підприємство – ДП «Європейський центр консалтингу та оцінки», основною діяльністю якого є оцінка майна та майнових прав.

15.10.2009

Провідні фахівці компанії Зайцева Валерія та Александрова Світлана отримали міжнародні сертифікати професіоналів в області нерухомості – RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors), видані Лондонським Королівським Інститутом, як професійним членам міжнародної практики оціночної діяльності. Членство у найбільшій міжнародній організації професіоналів в області нерухомості RICS дозволяє компанії використовувати накопичений міжнародний досвід у оціночній діяльності, брати участь у конференціях і семінарах, здійснювати свою діяльність на міжнародних ринках.